img

AKTOR İNŞAAT’A
HOŞGELDİNİZ

HAKKIMIZDA

ŞİRKETİMİZ

AKTOR İNŞAAT Aktor inşaat, sektörde 28 yıllık deneyime sahip yönetici ve deneyimli uzman kadrosu ile , Özel sektörde , Resmi kurum ve kuruluşlarda ihale taahhütleri yaparak inşaat alanlarında faaliyet göstermektedir. Dünya standartlarındaki projeleri tamamlarken, en itibarlı çözüm ortakları ve en donanımlı personel ile çalışmakta, kendisini sürekli geliştirmektedir.

HİZMETLER

  • İNŞAAT DANIŞMANLIK : Müşavir Firma Danışmanlık hizmeti
  • TADİLAT / DEKORASYON : Kendi branşlarında uzun yıllardır deneyimli İnşaat Mühendisi, Mimar ve İç mimar Kadromuzla sizlere özgü projeler sunuyor ve uygulama yapıyoruz.
  • YÜZEY YENİLEME : Genel Mekanlarda bulunan eskiyen mermerlerin yüzeyleri özel çalışmalarla ve son teknolojik sistem Makine parkurumuzla ilk günkü haline getirebiliyoruz.
  • İZOLASYON : Isı, Ses ve Su yalıtımında son teknoloji sistemlerle hizmet sunmaktadır.

MİSYON

Müşterilerinin güven ve memnuniyetini kazanmayı ilke edinmiş, bunun kalıcı olması benimsenerek, İnsan kaynağının, en önemli değeri olduğuna inanmak, Adil, Saygılı, en üst düzeyde çaba, emek ve dikkat sarfedilerek "Yenilikçi ve Üretken Olmak" .

VİZYON

Projelerimizin tamamında yenilikçi ve en son teknolojik ürünleri, kültürümüzün ve geleneklerimizin değerleri ile birleştiriyor, örnek gösterilen, sektöre öncülük yapacak, yaşanabilir projeler üretiyoruz.

AKTOR ‘da yapılan her iş, atılan her adım vizyon ve değerlere göre yapılır.

Yenilik – Sürat- Kalite – Güvenlik -İyi Anılmak Bu değerler AKTOR İnşaat’ı oluşturur